WIOSENNE PORZĄDKI W BOCHNI – DZIEŃ ZIEMI 2018 – włącz się do akcji


Od kilku dni realizujemy projekt „WIOSENNE PORZĄDKI W BOCHNI – DZIEŃ ZIEMI 2018”. Do realizacji włączyły się niektóre szkoły bocheńskie, a także grupy nieformalne. Postawiliśmy na wiedzę i działania praktyczne.

W realizacji zajęć edukacyjnych dotyczących segregacji odpadów pomaga nam bocheńska firma z branży zajmującej się odpadami, która już włączyła się w naszą akcję – WIOSENNE PORZĄDKI W BOCHNI – DZIEŃ ZIEMI 2018. Teraz przedstawiciele firmy EKOMBUD prowadzą zajęcia dotyczące świadomej segregacji odpadów ze zgłoszonymi do akcji uczniami. Już za kilka dni, bogatsi o wiedzę teoretyczną, będziemy mieli okazję razem sprawdzić ją w praktyce. W piątek, 20 kwietnia uczniowie, uporządkują wybrane przez siebie miejsca z naciskiem na segregacje zebranych odpadów. Oni już są świadomi tego, że to czego nauczyli się podczas zajęć, ma wielkie znaczenie zarówno dzisiaj dla otoczenia w którym żyją, jak również ma wpływ na przyszłość nie tylko nas wszystkich ale i kolejnych pokoleń!

Na sobotę, 21 kwietnia do działań związanych z porządkowaniem naszego najbliższego otoczenia i segregacją odpadów zapraszamy grupy nieformalne i pojedyncze osoby. Prosimy o kontakt przez FB Reaktor B7 (https://www.facebook.com/reaktorb7/), tą drogą ustalimy niezbędne szczegóły. Prognozy są sprzyjające i jest nadzieja, że pogoda będzie po naszej stronie! Zapraszamy!

Na fotografii uczniowie SP nr 5, podczas zajęć z firmą EKOMBUD.