Już 7 kwietnia kolejne Ćwiczenia z patrzenia – Ładne brzydkie miasta.


Rozpoczynamy kolejną część zabiegów Reaktora B7 o wygląd i funkcjonalność przestrzeni publicznej w Bochni. Podstawową okazją jest kolejny rok naszej działalności, a dodatkową to Uchwała krajobrazowa, która wchodzi w życie na początku kwietnia 2019 roku. Jak pamiętacie po spotkaniu z Filipem Springerem, celem ćwiczeń z patrzenia jest spojrzenie na naszą lokalną rzeczywistość z inspirującego punktu widzenia. I tym razem takie myślenia przyświeca doborowi gości. Naszym gościem specjalnym będzie Marcin Wolny.

Marcin Wolny – projektant grafiki użytkowej z 20-letnią praktyką, absolwent Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Współzałożyciel i partner zarządzający Studia Otwartego, specjalizującego się w brandingu, identyfikacji wizualnej i grafice użytkowej. Jako autor, współautor lub prowadzący projekt brał udział w opracowaniu i wdrożeniu identyfikacji wizualnej ponad stu marek firm, instytucji, miejsc i wydarzeń. Wśród nich – miast Rybnik i Wadowice, radia RMF, Radia Kraków, Instytutu Książki, Festiwalu Kultury Żydowskiej, Narodowego Starego Teatru w Krakowie, Akademii Sztuk Teatralnych (dawniej PWST), Narodowego Archiwum Cyfrowego i innych.

Dodatkowo naszymi zaproszonymi do dyskusji gośćmi będą : zastępca burmistrza Bochni Pan Gustaw Korta, architekt Maksymilian Kobiela oraz mamy nadzieję liczna publiczność.  Zapraszamy na panel dyskusyjny, który przysłużyć ma się porządkowaniu wyglądu miasta i spowoduje synchronizację w działaniu w tym obszarze jak największej liczby osób. Tak jak zwykle będziemy poszukiwać szans i sposobów dla korzystnych zmian. Gorąco zapraszamy do udostępniania i śledzenia profilu wydarzenia, gdzie będziemy publikować kolejne informacje o spotkaniu.
https://www.facebook.com/events/2249958591958172/

KIEDY : 7 kwiecień 2019
GDZIE : Mała Czarna Bistro
START : 17.00