Kandydat na burmistrza


Szanowni mieszkańcy Bochni!

Nazywam się Wojciech Woźniczka, mam 48 lat i od urodzenia żyję w Bochni. Jestem przede wszystkim mężem Agnieszki oraz ojcem dwóch wspaniałych córek, Poli i Róży. Do tego pasjonatem muzyki i książek.

Z wykształcenia jestem politologiem, a z zawodu logistykiem, w trakcie podyplomowych studiów z zarządzania logistyką. Od ponad 10 lat działam aktywnie w Bochni, m.in. pełniąc funkcję przewodniczącego zarządu największego bocheńskiego osiedla – Niepodległości. Nieprzerwanie staram się, poprzez dostępne dla mieszkańców działania formalne, wpływać na decyzje władz miasta, aby Bochnia stawała się lepsza. 


Kandyduję z dwóch powodów:

1. Musimy zmienić sposób podejmowania decyzji dotyczących miasta. Obecnie nie odpowiada on na potrzeby mieszkańców oraz na wyzwania współczesności. 

2. Wiele dobrych pomysłów i pozytywnej energii mieszkańców pozostaje bez reakcji, nie mówiąc już o włączaniu do działania. Dlatego nie tylko chcę reprezentować pomysły Reaktora B7, ale stworzyć wsparcie dla wszystkich, którzy chcą działać na rzecz lokalnej społeczności. Wiem, że Bochnia może być nie tylko funkcjonalna i energooszczędna, ale również inspirująca.